IL LETTO
DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 250 PLN
do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Zwroty i reklamacje

 

ZWROT


Produkty zamówione w sklepie IL LETTO mogą być zwrócone w ciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Chcąc zwrócić zamówione produkty, prześlij do nas mailowo na adres info@illetto.com wypełniony formularz zwrotu. Zależy nam na opinii naszych Klientów, dlatego będziemy wdzięczni jeśli napiszesz co jest powodem Twojej decyzji. Zwracany towar musi być w stanie niezmienionym.

Zapakowany produkt wraz z dowodem zakupu oraz wypełnionym formularzem zwrotu, prosimy odesłać na adres:

IL LETTO
ul. Graniczna 76k / U4
62-800 Kalisz
z dopiskiem “Zwrot”

Koszt odesłania towaru ponosi kupujący. Zwrotu wpłaty dokonujemy do 14 dni od daty otrzymania zwrotu przelewem bankowym na konto wskazane formularzu zwrotu.

Prosimy o wysyłkę paczki za pośrednictwem kuriera.

Formularz zwrotu/odstąpienia od umowy do pobrania.

 

REKLAMACJA


Na wszystkie produkty kupione w naszym sklepie przysługują Ci uprawnienia z tytułu niezgodności towaru z umową przez okres 2 lat od daty zakupu zgodnie z ustawą z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz.U. z 2002 r. Nr 141 z późn. zm.). Jeżeli zakupiony towar nie spełnia Twoich oczekiwań, prześlij do nas mailowo na adres info@illetto.com wypełniony formularz reklamacji.

Zapakowany produkt, który chcesz zareklamować wraz z dowodem zakupu oraz wypełnionym formularzem zwrotu, prosimy odesłać na adres: 

IL LETTO
ul. Graniczna 76k / U4
62-800 Kalisz
z dopiskiem “Reklamacja”

Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty otrzymania reklamowanego produktu, a o sposobie rozwiązania poinformujemy Cię e-mailem.

W przypadku uznania reklamacji usuniemy wadę lub wymienimy towar na inny (pełnowartościowy), a jeśli nie będzie to możliwe (np. z powodu wyczerpania stanów magazynowych) – zwrócimy Ci równowartość ceny produktu. Koszt odesłania reklamowanego produktu nie podlega zwrotowi.

Prosimy o wysyłkę paczki za pośrednictwem kuriera.

Formularz reklamacji do pobrania.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl