Koszyk

DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 499 PLN

Dlaczego len to najlepszy wybór? Poznaje jego właściwości.

DLA ZDROWIA

Len posiada znakomite właściwości antyalergiczne i antybakteryjne, tym samym wzmacnia nasz system odpornościowy. Pościel z lnu nie elektryzuje się, a do tego pochłania wilgoć. Len przepuszcza powietrze i jest niezwykle wytrzymały, a do tego jeszcze reguluje temperaturę naszego ciała. Latem może ją schłodzić nawet o 3 do 4°C, a zimą ogrzać nasze ciało, dlatego poszewki lniane są idealne o każdej porze roku. Pościel lniana, poduszki lniane oraz lniane koce są delikatne dla naszej skóry i zapewnią uczucie świeżości.

DLA KOMFORTU SNU

Pościel lniana zapewnia lepszy, głębszy sen, dlatego następnego dnia czujemy się wypoczęci i zregenerowani. Troszczy się o komfort naszego ciała, oddycha ze skórą i zapewnia uczucie komfortu o każdej porze roku – latem daje przyjemne uczucie chłodu i absorbuje wilgoć, zimą ogrzewa nasze ciało. Przyjemny sen dla alergika jest możliwy dzięki lnianym poszewkom. Lniana pościel łagodzi podrażnienia skóry i jest antybakteryjny, przez co jest idealna jako pościel dla alergika.

DLA JAKOŚCI

Lniana pościel i poduszki oraz kocyki są bardzo trwałe i odporne na spieranie, o wiele bardziej niż tożsame produkty bawełniane. Po każdym praniu lniane produkty stają się jeszcze bardziej delikatne i nie tracą swoich właściwości. Komplet pościeli lnianej to inwestycja na lata.

DLA ŚRODOWISKA

Poszewki lniane są przyjazne dla środowiska. Włókna lnu nie zawierają metali ciężkich ani innych szkodliwych domieszek. Len ulega całkowitej biodegradacji.

Darmowa dostawa

Przy zamówieniu powyżej 499 zł

Zwrot do 30 dni

Wydłużony czas zwrotu

Ozdobne opakowanie

Idealny pomysł na prezent (dotyczy pościeli)