Koszyk

DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 499 PLN

Zwroty i reklamacje

Zwroty i reklamacje

ZWROT

Produkty zamówione w sklepie IL LETTO mogą być zwrócone w ciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Chcąc zwrócić zamówione produkty, prześlij do nas mailowo na adres info@illetto.com wypełniony formularz zwrotu. Zależy nam na opinii naszych Klientów, dlatego będziemy wdzięczni jeśli napiszesz co jest powodem Twojej decyzji. Zwracany towar musi być w stanie niezmienionym.

Zapakowany produkt wraz z dowodem zakupu oraz wypełnionym formularzem zwrotu, prosimy odesłać na adres:

IL LETTO
ul. Graniczna 76k / u4
62-800 Kalisz
z dopiskiem “Zwrot”

Koszt odesłania towaru ponosi kupujący. Zwrotu wpłaty dokonujemy do 14 dni od daty otrzymania zwrotu przelewem bankowym na konto wskazane formularzu zwrotu.

Prosimy o wysyłkę paczki za pośrednictwem kuriera.

Formularz zwrotu/odstąpienia od umowy do pobrania.

REKLAMACJA

Na wszystkie produkty kupione w naszym sklepie przysługują Ci uprawnienia z tytułu niezgodności towaru z umową przez okres 2 lat od daty zakupu zgodnie z ustawą z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz.U. z 2002 r. Nr 141 z późn. zm.). Jeżeli zakupiony towar nie spełnia Twoich oczekiwań, prześlij do nas mailowo na adres info@illetto.com wypełniony formularz reklamacji.

Zapakowany produkt, który chcesz zareklamować wraz z dowodem zakupu oraz wypełnionym formularzem zwrotu, prosimy odesłać na adres: 

IL LETTO
ul. Graniczna 76k / u4
62-800 Kalisz
z dopiskiem “Reklamacja”

Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty otrzymania reklamowanego produktu, a o sposobie rozwiązania poinformujemy Cię e-mailem.

W przypadku uznania reklamacji usuniemy wadę lub wymienimy towar na inny (pełnowartościowy), a jeśli nie będzie to możliwe (np. z powodu wyczerpania stanów magazynowych) – zwrócimy Ci równowartość ceny produktu. Koszt odesłania reklamowanego produktu nie podlega zwrotowi.

Prosimy o wysyłkę paczki za pośrednictwem kuriera.

Formularz reklamacji do pobrania.

Darmowa dostawa

Przy zamówieniu powyżej 499 zł

Zwrot do 30 dni

Wydłużony czas zwrotu

Ozdobne opakowanie

Idealny pomysł na prezent (dotyczy pościeli)