Nasze IL LETTO

 Nasz lniany punkt widzeniaMetki IL LETTO rozrzucone na pościeli lnianej

Markę Il LETTO stworzyliśmy, bo pokochałyśmy len - jego piękno, naturalność i minmalizm. IL LETTO prezentuje wartości, które są dla nas ważne.

Często bywa tak, że po narodzinach dzieci, zmieniają się nasze priorytety, inaczej zaczynamy patrzeć na otaczający nas świat i rzeczy, którymi się otaczamy. Nasze wybory stały się bardziej świadome. Chcieliśmy zapewnić naszym dzieciom otoczenie, które pozwoli na rozwój ich zmysłu dotyku, wzroku a także słuchu. Odkryliśmy len, który pomaga w ich rozwoju. Pokazujemy i uczymy naszych najbliższych, że piękno to nie tylko jeden wcześniej ustalony kanon.

Pościel lniana jest wyjątkowo miękka

Wam również chcemy pokazać, że len potrafi być i jest wielowymiarowy. Często kojarzony jest z szaro-burością, sztywnością i ze stylem naszych Kochanych Babć. Len jaki my znamy i kochamy to len, który jest miękki, przyjemny w dotyku i miły dla oka. Mamy nadzieję, że pozwoli Wam na złapanie tak potrzebnego w codziennym biegu - oddechu. Chcemy, aby nasze produkty zapewniły Wam chwilę spokoju, relaksu, pozwoliły Wam się oderwać od codzienności i zatopić się we własnym świecie. 

Opakowanie ozdobne do pakowania pościel lnianej

Zaproś len do swojej sypialni

Sypialnia zarówno Wasza jak i Waszych pociech (tych całkiem małych i nieco większych) powinna być miejscem wyjątkowym. To w niej regenerujecie się każdej nocy. Może tak jak i my spędzacie w niej leniwe weekendy z książką z filiżanką kawy lub z miską popcornu i filmową nowością. Wasze dzieciaki tak jak i nasze każdego dnia poznają świat, rozwijają swoją wyobraźnię przez budowanie w swoich pokojach baśniowych krain, albo po prostu pól do bitew na poduszki ;)

Marka IL LETTO stworzyliśmy dla osób, które doceniają otaczający je świat i jego piękno! Mamy nadzieję, że wejdziecie do naszego świata, gdzie do snu otula nas natura w pięknym wydaniu i w którym sny są zawsze słodkie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl