Nasze IL LETTO

Nasz lniany punkt widzenia

Piękno, naturalność, minimalizm - to najlepiej obrazuje len, który stał się inspiracją dla naszej marki, IL LETTO. 

Oczarowani wdziękiem lnu, jego wspaniałymi właściwościami, chcemy pokazać, że len potrafi być i jest wielowymiarowy. Często kojarzony jest z szaro-burością, sztywnością, trochę zapomniany, len, jaki my znamy i kochamy to len, który jest miękki, przyjemny w dotyku i miły dla oka.

Nasze produkty lniane wychodzą z pod ręki fachowców i zarazem pasjonatów ręcznego szycia. Cały proces produkcji odbywa się w Polsce. Starannie dobieramy detale i dbamy o najwyższą jakość naszych produktów. Tkanina lniana pochodzi od polskich i europejskich producentów. Posiada certyfikat OEKO-TEXw klasie I; co oznacza, że został poddany restrykcyjnym badaniom, nie zawiera żadnych szkodliwych substancji, chemikaliów i jest bezpieczny dla dzieci. 

Zaproś len do swojej sypialni

IL LETTO, z włoskiego 'łóżko', to marka, która tworzy produkty do Twojej sypialni, jak i również pokoi Twoich pociech. Sypialnia powinna być miejscem wyjątkowym. Spędzamy w niej de facto 1/3 życia. To w niej regenerujemy się, odpoczywamy i nabieramy sił na kolejny dzień. Dobry sen poprawia naszą kondycję i odporność. Kochamy i podziwiamy również piękno wnętrz, architektury. A len to tkanina, która wspaniale wypełnia przestrzeń i nadaje jej wyjątkowego charakteru.

Mamy nadzieję, że nasze wyroby lniane zachwycą Cię się zarówno praktycznością, jak i naturalnym pięknem. Pozwól sobie na wyjątkową jakość snu i stwórz swoje lniane wnętrze.

Pościel lniana IL LETTO

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl